Mówimy, gramy, świecimy.
Ale przede wszystkim umiejętnie bawimy
i kumplujemy się, od kiedy połączyło nas 3xP

MMP Team

Image

KKD Team

Image

PRZYJAŹŃ

Znamy się od lat, doskonale rozumiemy, wiemy, jakie są możliwości każdego z nas. Dobrze się uzupełniamy – zarówno w życiu zawodowym i prywatnym. Początkowo każdy z nas działał samodzielnie w swoim zakresie, ale kilkukrotne spotkania na płaszczyźnie biznesowej, uświadomiły nam, że razem możemy tworzyć coś jeszcze bardziej ciekawego. I to się świetnie sprawdza!

PODRÓŻE

Nowe miejsca, poznawanie innych kultur, obserwowanie jak bawią się ludzie różnych narodowości niesamowicie nas inspiruje. Chłoniemy lokalne dźwięki, smaki, relacje, dzięki czemu wracamy z nową energią i ochotą do tworzenia kolejnych, czasem szalonych projektów. Naszym corocznym must have są wypady na narty – chwila oddechu, pęd, świst wiatru, adrenalina, a potem grzane wino i dobre jedzenie, dają nam kopa do działania!

PASJA

Muzyka zawsze istniała w naszym otoczeniu. Piosenki na kasetach, pierwsze mixy na płytach, specjalne playlisty na domówkach. A potem granie w klubach. Słuchamy muzyki, nie gatunków, ciągle otwarci na nowości i aktualne trendy.
Oczywiście nasze życie to nie tylko muzyka. Wszyscy trzej doskonale czujemy się z adrenaliną we krwii, szczególnie tą wywołaną przez sporty  - narty, snowboard, wakeboard

MMP Team

Image

Michał Blicharski

Twórca i założyciel HMG. Nazwa grupy pochodzi właśnie od jego pseudonimu pod którym kiedyś grał w klubach jako Dj Helion. W HMG jest głównie Wodzirejem, podczas imprez stawia na relacje z publiką, porywa energią, wprawia w ruch i ratuje przed znużeniem.
 
Image

Piotr Madej

W ekipie HMG Dj/Konferansjer oraz naprawdę wybuchowy człowiek. Na co dzień zajmujący się pirotechniką, przenosi te właśnie poziomy drgań i wybuchów do swych setów, czy też pozytywnie nastraja swym głosem
Image

Michał Jasiński

 Michał to realizaotr oświetlenia oraz " główny zadymiacz" Może i nie widać go za często podczas wesela, ale to on jest odpowiedzialny za taniec w chmurach pary młodej i idealnie dopasowane światło. Potrafi podgrzać jak i ostudzić atmosferę poprzez gorące płomienie i chłodne słupy pary (CO2).

KKD Team

Image

Kamil Łapa

Razem z Michałem wspólnie tworzył cały program oraz pomysły na animacje oraz zabawy. Kamil jest uśmiechniętym wodzirejem. Jego atutem, którym zaraża, nie tylko podczas imprez, jest pozytywne usposobienie i spokój.
Image

Kamil Jasiński

Kamil dołączył do Michała 5 lat temu, pełen pomysłów, zaangażowania i chęci do współpracy. W grupie jako DJ zajmuje się głównie muzyką ale nie tylko. Ze swoim blisko 10 letnim doświadczeniem w graniu potrafi rozruszać każdą imprezę.
Image

Damian Raczyński

Damian w HMG pełni rolę realizatora oświetlenia. To dzięki niemu na Waszych uroczystościach pojawia się, jak to sam określa, "magia światła" oraz inne efekty takie jak ciężki dym czy konfetti.

© 2015 Helion Kielce  Michał: +48 788-417-861  michal@helionmusicgroup.pl

design by: Paweł Król