Z energią, ale i wyczuciem

Prowadzimy imprezy z klasą, energią i w odpowiednim rytmie – wyróżniamy wyjątkowe momenty, kreujemy nastrój właściwy dla danej chwili. Nie pozwalamy Twoim gościom na znużenie, zarażamy ich uśmiechem i doskonale bawimy do samego końca uroczystości!

Image

Dobra muzyka to dobre wspomnienia

Jako uznani DJe możemy potwierdzić – odpowiednio dobrana muzyka, żywo reagująca na potrzeby tego, co dzieje się na parkiecie to 70% sukcesu danego bankietu. Wiemy, że odpowiednie prowadzenie wydarzenia, wpływa na ocenę całej uroczystości. Podczas imprez uważnie obserwujemy reakcje gości i dopasowujemy muzykę do oczekiwań.

Image

Łączymy nie tylko dźwięki ale również obraz

Razem z muzyką miksujemy również teledyski dzięki czemu goście mogą nie tylko usłyszeć ale również zobaczyć ich ulubionych artystów lub  przypomnieć jak wyglądały ich ulubione gwiazdy kilkanaście lat temu. Mamy możliwość wyświetlenia przygotowanej przez Was prezentacji video czy też Waszych zdjęć

Image

Zaangażowanie i pozytywne interakcje

Angażujemy, bawimy, przykuwamy uwagę. Dzięki wykorzystaniu autorskich animacji tanecznych jesteśmy w stanie zachęcić do integracji osoby w różnym wieku. Goście świetnie się bawią odwzorowując układy taneczne wyświetlane na ekranach, dodatkowo korzystają z tematycznych gadżetów: okularów disco, girland hawajskich. Osobom lubiącym rywalizację możemy zaproponować udział w Familiadzie, Sztafecie w alkogooglach oraz wiele innych propozycji. Nasze zabawy nie krępują, nie zawstydzają i prezentują wysoki poziom kulturalny!

Image

Gra świateł – gra emocji

Profesjonalnie dobrane oświetlenie to doskonałe rozwiązanie w przypadku wydarzeń, które wymagają dodatkowego podkreślenia wyjątkowości imprezy. Umiejętne sterowanie światłem przez doświadczonego oświetleniowca wspiera kreowanie niezwykłej atmosfery, zaczarowuje gości, akcentuje nastrojowość.

Image

Zachwyt nad oprawą

Wyjątkowe chwile, takie wesele czystudniówka wymagają wyjątkowej oprawy. Niepowtarzalny nastrój możemy budować również poprzez wykorzystanie:
  • Wytwornicy ciężkiego dymu
  • Wyrzutni konfetti
  • Wytwornicy baniek mydlanych
  • Wyrzutni CO2
  • Wytwornic płomieni
  • Wytwornic śniegu
Image

© 2015 Helion Kielce  Michał: +48 788-417-861  michal@helionmusicgroup.pl

design by: Paweł Król